ПРАВОВА ДОПОМОГА МІЖНАРОДНИМ ПЕРЕВІЗНИКАМ


-???-

-???-


допомога адвоката в господарських спорах

ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ

Шановні перевізники!
Більше десяти років ми успішно надаємо правову допомогу українським та іноземним транспортним підприємствам у стягненні боргів з недобросовісних партнерів . За цей час, за участі наших юристів, господарськими судами України постановлено сотні позитивних рішень на користь десятків перевізників, а органами державної виконавчої служби реально стягнуто борги зі злісних неплатників.

Ми допоможемо і вам швидко, в судовому порядку стягнути борги з недобропорядних божників!
Оплата послуг адвоката відбувається наступним чином:

Ви сплачуєте разово, лише, 860 грн. за підготовку позовної заяви та повний юридичний супровід справи.

Будь-яких інших витрат, на оплату адвокатських послуг, транспортне підприємство не несе! (Ви не платите за участь адвоката в судових засіданнях, не несете витрат на відрядження адвоката, не сплачуєте за підготовку додаткових процесуальних документів, які готуються на кожне судове засідання, не виплачуєте адвокату премію за рішення суду прийняте на вашу користь).

Додаткова сума коштів, за роботу адвоката, стягується судом із вашого боржника.

Н а п р и к л а д:
Вам винні 20000 грн., на них нараховуємо інфляційні збитки, пеню, 3% відсотки річних, орієнтовно ще 1000 грн. (можливо й більше в залежності від строку існування заборгованості), додатково з відповідача стягуються витрати на правову допомогу адвоката у сумі 2000 грн. Таким чином, сума загальних вимог до боржника складає 22000 грн., з яких 21000 грн. - ваші кошти, і 2000 грн. - адвокатські. Суд ваші вимоги задовольняє, виконавча служба стягує на вашу користь (на ваш банківський рахунок) 23000 грн., а уже з них, ви повертаєте адвокату згадані 1000грн., які є додатково стягнутими судом з відповідача. У вас же залишається 21000 грн.
Переконані, що такий розмір та спосіб оплати послуг адвоката є абсолютно прийнятним, тому, що, фактично, ви тратите на оплату юридичних послуг лише 860 грн.

Пам'ятайте! За звернення до суду, ви повинні сплатити до Державного бюджету судовий збір у розмірі 1378грн., який після прийняття судового рішення також буде стягнуто на вашу користь з боржникаСхема нашої співпраці з перевізниками є надзвичайно простою. А виглядає вона наступним чином:

1. Ви надсилаєте копії договору, заявки, накладної СМR (чи ТТН), акта виконаних робіт (у разі наявності), за необхідності копії інших документів на нашу електронну адресу: loza-viiktor@ukr.net

2. Протягом 3-4 днів з моменту одержання пакету документів нашими юристами готується позов, який ви направляєте до суду.

3. Під час судового розгляду справи, згідно ухвал суду, готуються додаткові процесуальні документи.

4. На слухання по справі їздити не потрібно: провадження проходить за напрацьованою процедурою. (А це значна економія коштів, з огляду на те, що наші боржники, як правило, знаходяться в різних регіонах України).


ПРО НАС | РОБОЧА ДОКУМЕНТАЦІЯ | ВРЕГУЛЮВАННЯ СПОРІВ З БОРЖНИКАМИ | ОСКАРЖЕННЯ РІШЕНЬ ДЕРЖАВНИХ ОРГАНІВ | ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ | -???-


-???-


-???- | -???-
pereviznyk2012@gmail.ru