ПРАВОВА ДОПОМОГА МІЖНАРОДНИМ ПЕРЕВІЗНИКАМ


-???-

-???-


захист перевізників в суді

ВРЕГУЛЮВАННЯ СПОРІВ З БОРЖНИКАМИ

Якщо, після спроб в усному порядку врегулювати спір та направлення боржнику претензії, останній далі зволікає з оплатою, негайно звертайтеся з позовом до господарського суду.

На цій сторінці подані взірці позовних заяв, рішення за якими, прийняті на користь перевізників.

1. Зразок позовної заяви про стягнення боргу за виконане перевезення, що здійснене не підставі довгострокового договору та заявки з "мокрими печатками" сторін.
2. Зразок позовної заяви про стягнення боргу за виконане перевезення, що здійснене на підставі разового договору-заявки, надісланого з допомогою факсимільного зв'язку. Перед зверненням до суду боржник здійснив часткове погашення грошового зобов'язання.
3. Зразок позовної заяви про стягнення боргу за виконане перевезення.

Використовуючи подані під №№1, 2, 3 взірці, просимо врахувати, що, на даний момент, замість держмита сплачується судовий збір у відповідності до Закону України "Про судовий збір". Окрім цього, діючий Господарський процесуальний кодекс ставить до позивача вимогу: перед зверненням до суду, направляти на адресу відповідача копію позовної заяви з копіями доданих документів, листом з описом вкладення.

Подаючи позов, сформуйте необхідну доказову базу, що підтверджуватиме ваші вимоги. Переконайтеся, що документи, на які ви посилаєтесь, виготовлені без порушень діючого законодавства, чи містять вони необхідні підписи та печатки.

Не забувайте: особа, яка не бажає повертати ваші гроші, буде усіма можливими засобами спростовувати ваші доводи, заплутувати суд, подавати різного роду заперечення, оскаржувати справедливі рішення судів в апеляційному та касаційному порядку.

Якщо ви не впевнені у своїх силах скористайтеся допомогою кваліфікованого адвоката

ПРО НАС | РОБОЧА ДОКУМЕНТАЦІЯ | ВРЕГУЛЮВАННЯ СПОРІВ З БОРЖНИКАМИ | ОСКАРЖЕННЯ РІШЕНЬ ДЕРЖАВНИХ ОРГАНІВ | ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ | -???-


-???-


-???- | -???-
pereviznyk2012@gmail.ru