ПРАВОВА ДОПОМОГА МІЖНАРОДНИМ ПЕРЕВІЗНИКАМ


-???-

-???-


оскарження постанов Укртрансінспекції

ОСКАРЖЕННЯ РІШЕНЬ ДЕРЖАВНИХ ОРГАНІВ

Часто перевізників безпідставно притягують до відповідальності за порушення режимів праці та відпочинку, втановлених Угодою ЄУТР, вагових параментів, тощо. Такі дії посадових осіб Укртрансінспекції, а також винесені ними постанови, як показує практика, краще оскаржувати безпосередньо до суду.

Для оскарження скористайтесь зразками позовних заяв, поданих нижче.

1. Зразок позовної заяви про скасування постанов Укртрансінспекції, винесеної за відсутності порушення режимів праці та відпочинку . Подібна заява подається тоді, коли ви вважаєте, що будь-якого порушення режимів праці та відпочинку ви не вчиняли. Тобто, у вас наявні необхідні тахокарти (тахограми) та лист відпочинку (бланк підтвердження діяльності) за 29 останніх діб.
2. Зразок позовної заяви про скасування постанови Укртрансінспекції, винесеної за наявності порушень режимів праці та відпочинку. Часто посадові особи Укртрансінспекції виносять постанови, у яких нараховані штрафні санкції за кожну наступну добу, у якій зафіксоване порушення режимів праці та відпочинку. Це помилковий підхід. Якщо порущення режимів праці і відпочинку (в тому числі при відсутності тахокарт) тривало безперервно протягом певної кількості діб, то за усі порушення, які відбувалися протягом цього періоду, може бути застосовано лише 1 (один) штраф, як за одне триваюче правопорушення. У випадку застосування до вас кількох штрафних санкцій, обов'язково оскаржуйте такі постанови.

Якщо вами пропущено строк подання адміністративного позову (а це 10 днів з моменту винесення постанови), його можна поновити. Зразки заяв (клопотань) про поновлення строку знаходяться
тут.

ПРО НАС | РОБОЧА ДОКУМЕНТАЦІЯ | ВРЕГУЛЮВАННЯ СПОРІВ З БОРЖНИКАМИ | ОСКАРЖЕННЯ РІШЕНЬ ДЕРЖАВНИХ ОРГАНІВ | ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ | -???-


-???- | -???-
pereviznyk2012@gmail.ru